Aktualnie znajdujesz sie na:Strona główna

Strona główna

1465904015_promocja_STAG_2016.png

GAZUJ  I WYGRYWAJ  

NAGRODY Z FIRMĄ  STAG !!!

 

Zalet posiadania instalacji autogaz jest wiele, a najważniejsza z nich to niewątpliwe ekonomia jazdy. W perspektywie zbliżających się wakacji i wypraw w dalsze i bliższe podróże nie da się przecenić oszczędności jakie oferuje auto z instalacją autogaz.

A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji?

Nasza firma i producent instalacji autogaz marki STAG zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji w Autoryzowanym Serwisie STAG. Kwota w wysokości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. Warto zauważyć, że konkurs trwa od maja do grudnia 2017 roku, więc nagrodzonych szczęśliwców będzie aż siedmiu.

A to jeszcze nie wszystko! Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe, zestawem gadżetów zawierającym: kubek termiczny, koszulkę i czapkę, idealnym na nadchodzący sezon wypoczynkowy.

Aby zawalczyć o wyjątkowo atrakcyjne wygrane wystarczy wejść na stronę http://www.konkurs.stag.pl/, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania.

 

Podsumujmy: przez 230 dni raz dziennie komplet gadzetów i 8 nagród specjalnych raz w miesiącu. STAG daje zdecydowanie więcej!


nagrody 3 stag gazuj i wygrywaj

powrót