W czasach stale rosnących cen benzyny montaż instalacji gazowych są bardzo dobrym rozwiązaniem, co potwierdza ich popularność w Polsce. Dlaczego są opłacalne, ponieważ w zależności od rozpatrywanego okresu stosunek ceny autogaz/benzyna jest różny, ale waha się w granicach 1/2. Oznacza to, że nawet przy nieco zwiększonym zużyciu paliwa w trybie pracy na gaz przez silnik, rozwiązanie to jest po prostu bardziej opłacalne.

Silnik zasilany przez gaz zużywa się teoretycznie szybciej, jednakże przy odpowiednim dbaniu o niego nie szybko będzie nas czekać jego naprawa. Instalacje gazowe do samochodów zmniejszają moc silnika maksymalnie o 15%, choć niektórzy użytkownicy wcale tego nie zauważają. Można z powodzeniem montować instalacje gazowe do samochodów starych jak i nowych.

Rozwiązania posiadające możliwe atesty bezpieczeństwa są bezpieczne, ponieważ posiadają wiele zabezpieczeń przez nieprzewidzianym działaniem. Dbając odpowiednio o świece zapłonowe, przewody wysokiego napięcia i odpowiednio częste zmienianie filtru powietrza nie trzeba obawiać się na występowanie różnych problemów. Trzeba również zwracać uwagę, jakiej jakości autogaz tankujemy, ponieważ ma to niebagatelny wpływ na utrzymanie sprawności całej instalacji.

 Nasza firma montuje instalacje firmy AC SA , która jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Działa ona na rynku motoryzacyjnym od 30 lat i dociera do ponad 30 krajów na świecie mając ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Prowadzona przez tą firmę polityka koncentruje się w zadowoleniu klienta poprzez dostarczenie innowacyjnych wyrobów o najwyższej jakości.

www.ac.com.pl

 

 

W naszej ofercie:

  • montaż instalacji gazowej
  • naprawa instalacji gazowej
  • wymiana filtrów gazu
  • przeglądy instalacji gazowej gwarancyjne i poza gwarancyjne
  • wymiana zbiorników gazu

 

Mają Państwo możliwość zakupu i montażu instalacji gazowej na raty.