Wojtek Zaborowski ur. 01 08 1973, zainteresowania: rajdy samochodowe, piłka nożna. Zauroczenie pędzącymi samochodami zaszczepił mu ojciec, Bolesław Zaborowski, który przed laty był czołowym kierowcą rajdowym. Wojtek mieszkając na Mazurach mógł śledzić i podziwiać rozwój kariery Mariana Bublewicza i Krzysztofa Hołowczyca.

Jeżdżąc z ojcem na ich treningi oraz podglądając przygotowania do rajdów zafascynował się tą dyscypliną. Już w wieku siedmiu lat prowadził samochód po lasach pod kontrolą ojca i jednocześnie nauczyciela. Pierwszym krokiem był zakup i przygotowanie Fiata 126p, którym startuje w 1995 r. jako otwierający trasę w Rajdzie Kormoran. W tym też roku zdobywa licencje rajdową. W 1996 kupuje Opla Kadetta GSI i próbuje swych sił z zawodnikami klasy – 3.

Mimo dobrego początku, samochód okazuje się zbyt awaryjny i nie daje możliwości na wyrównaną walkę, wobec tego sezon ten został przez Wojtka potraktowany treningowo. W 1997 r. wszystkie środki finansowe pochłania zakup i profesjonalne przygotowanie Opla Astry GSI. Pierwszy rajd potwierdza znakomite umiejętności Wojtka, który kończy sezon zdobywając tytuł Mistrza Polski w klasie N-3. Chcąc przedłużyć sezon decyduje się na start w zaliczanym do klasyfikacji Mistrzostw Europy, Rajdzie Semperitt i zajmuje 1 miejsce w klasie N – 3.

Poczynania Wojtka zauważa Krzysztof Hołowczyc i w 1998 r. powołuje zespół rajdowy Hołowczyc Management, gdzie Wojtek zostaje liderem. Założeniem pierwszego roku startów była nauka nowym, czteronapędowym samochodem i konfrontacja umiejętności z kierowcami klasy N-4. Jego dobrą formę potwierdziły starty w eliminacjach Mistrzostw Polski, które zakończył w pierwszej trójce w swojej klasie, co przyniosło mu tytuł Wicemistrza Polski w klasie N-4.

Sezon 99 był mniej udany. W rajdzie Karkonoskim Wojtek ulega poważnemu wypadkowi. Trafia do szpitala na kilka miesięcy ale wola walki i chęć zwycięstwa pomogły zawodnikowi wrócić do rajdowej czołówki.