Firma Moto Centrum Zaborowski powstała w 2001 roku.

Na początku swojej działalności utworzyliśmy sklep motoryzacyjny i warsztat samochodowy. W sierpniu 2002 roku zostaje, również otwarta Stacja Kontroli Pojazdów, a rok później rozszerzyliśmy ofertę o pomoc drogową. Dalsze inwestycje w nieruchomość zaowocowały poszerzeniem usług firmy. Powstają kompleksowe stanowiska do montażu instalacji gazowej, do wyważania kół i wymiany opon, do obsługi klimatyzacji oraz do ustawiania zbieżności. Stworzyliśmy również miejsce do ręcznego mycia samochodów. Kolejnym krokiem było utworzenie warsztatu blacharsko-lakierniczy z komorą lakierniczą. Na dzień dzisiejszy dysponujemy dwoma budynkami wolnostojącymi z dużym parkingiem dla klientów przy trasie Szczytno-Olsztyn. Przedsiębiorstwo dąży do osiągnięcia wysokiej jakości świadczonych usług i kompleksowej obsługi klienta. Inwestuje w nowoczesne urządzenia i wyposażenie warsztatowe. Szkolimy pracowników z wiedzy specjalistycznej i technicznej.

Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt do diagnozy silnika, który umożliwia diagnozowanie wszelkich usterek w większości obecnie produkowanych pojazdów. Świadczymy usługi również na nowoczesnym, kompleksowym urządzeniu do czyszczenia układu paliwowego silnika, jak również posiadamy laserowe urządzenie do geometrii kół czy elektroniczne nalewaki do oleju silnikowego i płynów samochodowych oraz mamy specjalistyczny sprzęt do usuwania pęknięć szyb. W roku 2020 zainwestowaliśmy w urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów.

Zatrudniamy wyszkolonych mechaników z wieloletnim doświadczeniem motoryzacyjnym. Nasi doradcy serwisowi to osoby wysoko wykfalifikowani i doskonale znający branżę motoryzacyjną. Służą pomocą w doradzaniu oraz znalezieniu właściwych części samochodowych. Zapewniają dla warsztatów i stałych klientów wysokie rabaty. Za dokonane naprawy firma Moto Centrum Zaborowscy bierze pełną odpowiedzialność.

Podstawową dewizą naszej firmy jest poważne podejście do potrzeb klientów. Klienci w czasie naprawy samochodu mogą skorzystać z poczekalni ( wyposażoną w Internet, w czasopisma, w telewizję ), z samochodu zastępczego, albo z usługi door- to-door. Dajemy również możliwość ubezpieczeń ( komunikacyjnych, majątkowych i życiowych ).

Wieloletnia obecność w sieci Bosch Car Service stanowi gwarancję wysokiej jakości usług w branży motoryzacyjnej. Współpracujemy również z siecią Nexus Auto N!, jak również jesteśmy autoryzowanym serwisem STAG. Wyniku przynależności do tych sieci otrzymujemy  wsparcie techniczne, marketingowe, szkoleniowe i wizualne. Daje to klientom gwarancje, że przyjechali w odpowiednie miejsce, które świadczy najwyższy standard usług i obsługi klienta.

Serdecznie zapraszamy !

Zaborowscy

CERTYFIKATY